čištění klimatizace 

O nás

Autoservis a pneuservis Geschnabel s mnoha-letou tradicí působí na trhu autoopravárenství již od roku 1991. Najdete nás na adrese Zvoleněves 34, 273 25 Zvoleněves. Byl založen Ludvíkem Geschnabelem. Nejprve se specializoval především na mechanické opravy a motorářské práce. Později se šíře nabízených služeb rozšiřovala a dnes může nabídnout komplexní servis v oblasti oprav a údržby motorových vozidel.

Nabízíme opravy a servis všech značek osobních vozidel, služby v oblasti mechanických prací, pneuservisu, karosářských a lakýrnických prací, až po autoelektriku a autodiagnostiku. Provádíme ochranný nástřik podvozků, seřízení sbíhavosti a odklonů kol, seřizování světlometů, opravy motorů a převodovek. Dále drobné opravy automobilů – výměna oleje, filtrů, výfukových potrubí, autobaterií, autoskel. Opravujeme skútry a čtyřkolky. Nabízíme služby v oblasti elektrooprav, montáží tažného zařízení, a podobně.

Vlastníme certifikaci na montáž tažných zařízení, opravy klimatizací, instruktora učňů oboru automechanik.

Naši hlavní náplní jsou mechanické práce, pozáruční servis, autodiagnostika, seřizování geometrie, autoelektrikářské práce. Dlouholeté zkušenosti máme v oblasti oprav a servisu klimatizací, diagnostiky závad ŘJ, opravy elektroinstalací, apod. Vlastníme moderní diagnostické a seřizovací přístroje.

Výše uvedené opravy provádí kvalifikovaný tým pracovníků, disponující vynikajícími znalostmi v oblasti autoelektrikář, karosář, lakýrník, autodiagnostik, automechanik.

Vyřídíme za Vás pojistnou událost při dopravní nehodě nebo výměně autoskel.

Po dobu opravy Vašeho automobilu v autoservisu máte možnost zapůjčit si náhradní vozidlo.

Při opravě Vašeho vozu Vám můžeme nabídnout širokou škálu náhradních dílů od originálních i náhradních výrobců s dvouletou záruční dobou. Ke koupi jsou zde auto- a moto- baterie, pneumatiky, aj. Ve fotogalerii můžete shlédnout prostředí provozovny. Sortiment prodávaného zboží naleznete v záložce „Ke koupi“. Informace o novinkách, změně provozní doby, naleznete v aktualitách.

Svým zákazníkům nabízíme individuální přístup, kvalitně odvedenou práci a vysoký standard při poskytování komplexních služeb v co nejkratší čekací lhůtě. Snažíme se najít jen to nejlepší řešení. Naším cílem je kvalita, vysoká úroveň služeb, férovost a spolehlivost. Přijďte se o tom přesvědčit - staňte se našim spokojeným zákazníkem a navštivte nás.